Tvorba zpětných odkazů

Zpětné odkazy se dají získávat různě nejlepší je však, když někdo odkáže sám od sebe, ale to se většinou nestává, protože lidi odkazují jen na zajímavé stránky, pokud bude váš web velmi zajímavý možná na vás začnou odkazovat.

Např. ja si vytvořil šablony hotových www stránek stačí jen doplnit texty a máte web, spoustě lidí se to líbí a využívají to tak mě napadlo proč bych nemohl mít v patičce odkaz tak jsem ho tam dal a získávám zpětné odkazy.

Původně jsem tak nezamýšlel dělat šablony jen kvůli odkazům samozřejmě ani teď není odkaz podmínkou a uživatelé ho mohou s klidným svědomým smazat přesto většina tam odkaz nechá (aktualizováno asi budu požadovat ponechat zpětný odkaz).

Zpětné odkazy se mohou získat např:

Zařazení stránek do katalogů

Je nejjednodušší cesta jak získat spousty odkazů. Jen odkazy z katalogu lze dosáhnou i PageRanku 4/10.

Postup je u většiny katalogů stejný:

Výměnou odkazů

Odkaz za odkaz většinou probíhá tak: Máte zájem o odkaz na nějakém jiném webu, nejprve musíte odkázat na web, na kterém chcete odkaz pak stačí jen kontaktovat majitele webu pokud bude s výměnou souhlasit přidá i odkaz na vás.

Před výměnou odkazu je dobré zkontrolovat jaký má stránka, na které bude váš odkaz rank nejméně 3/10 jinak to nemá smysl. Kolik je na stránce odkazů čím méně tím líp, protože rank se dělí mezi všechny odkazované stránky.

Další zásada raději vyměňujte odkazy s tématicky stejným webem.

Správný tvar odkazu

Jako text odkazu vždy volte slovo, nebo slova, na které svoji stránku optimalizujete, protože odkazem nezískáváte jen rank, ale i přidáváte váhu na slova v odkazu.

Rozhodně nepoužívejte stálé chyby typu: klikněte zde, více, zde naleznete apod.

Reklama

Webhosting C4Copyright (c) 2004 Tvorba Webu - Kontakt - mapa webu